Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol, vagy hogy tudom megnézni...

Hol, vagy hogy tudom megnézni hogy 172 db zeneszámot, hány órába telne meghallgatni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol vannak ezek a számok és mennyi információ áll rendelkezésre? Ha letöltve egy mappában, akkor elég kijelölni és a rendszer összeadja neked. Ha tudod a számok hosszát, akkor vagy összeadod te őket, vagy beviszed egy programba ami számolni tud (Excel például) és összeadja neked. Ha behúzod egy médialejátszóba mint lejátszási listát, az is össze szokta adni. Ha online (youtube-on is, de szerintem bármelyik zenestreamer szolgáltatásban is) összegyűjtesz egy lejátszási listát a számokból, ott is össze lehet adni.
2018. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zeneszámom átlagos hossza a könnyűzenében (szélesen értelmezve) 3-4 perc körüliek. De vannak zeneszámok, amelyek akár egy órásak is lehetnek, vagy hosszabb.

Vegyünk 4 percet, akkor a kb. 10-12 óra.

2018. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!