Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? PL játszok egy...

PDani0109 kérdése:

Miért van ez? PL játszok egy játékkal és mindig akkarok vele de ha veszek egy másikat egyből arra katanok és csak azzal akkarok játszani és a többivel meg nem. MIt csináljak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi furcsa, egyszerűen mindig más köti le a figyelmet, és valami újdonság mindig izgalmasabb mint amibe már egy kicsit beleunsz mert napok-hetek óta ugyanazt csinálnod. Ha meg tudod állni hogy előbb végigjátszol egy játékot és csak utána keresel másikat, akkor meg is van oldva a probléma.
2018. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan szoktam lenni. De ha egy játék igazán jó, akkor később vissza szoktam rá térni. Sajnos nem csak multis, hanem single p. játékoknál is hasonlóan van, ami eléggé lecsökkenti a végig vitt játékok számát. :( Ha egy játékot kiszeretnék játszani, de valahogy inkább játszanék mással, akkor azt szoktam csinálni, hogy még is azzal játszok, hátha újra felismerem hogy miért is volt annyira zseniális. (vagy nézek róla videókat, trailer-eket stb) Így sikerült a witcher 3-at is kijátszanom. Ami nagyon megérte, mert életem legjobb játékának tartom :D
2018. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!