Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Black Friday! Ti ennek alkalmá...

Black Friday! Ti ennek alkalmából hol szoktatok vásárolni? Illetve tavaly hol érte meg a legjobban, vagy idén hol fogja? Egyáltalán érdemes törődni ezzel az akciós dologgal, nem csak lehúzásról szól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan üzletek mint például a Media Markt, Extreme Digital tartanak akciókat a Black Friday alkalmából? Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki mit vett észre az évek során... Én őszintén szólva nem igen törődtem ezzel az egésszel, de figyeltem kommenteket miszerint azt mondták hogy egyes helyeken akár 50% is lejöhet kijelölt termékekre... Az meg azért egész jó bármiről is legyen szó...


Köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 23. 05:41
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

A kép vegyes. Nálunk olyan termék is van, amit 80%-kal adunk olcsóbban. De bf keretében olyan kifutó termék is van, aminek árából csak 5%-ot engedtünk.

Az a nagyon durva leárazás, ami az eredeti, kezdetekben volt akciózás nálunk nincs.

Én csak olyan terméket vennék most is, amire valóban szükségem van, most van rá szükségem, rendes árán is megvásárolnám, s csak akkor, ha nem kell ötször annyi ideig sorban állni, mint rendesen.

Ahogyan elnézem, nem nagyon tud egyik nagyobb cég sem kimaradni ebből. Ha csak ma akciózik is, de teljesen figyelmen kívül hagyni nem tudják.

Jelentősebb kedvezményre leginkább csak olyan termékeknél lehet számítani, amitől már szabadulnának, mert a kutyának sem kell. Amolyan készletkisöprés, mielőtt megjönnének a karácsonyi cuccok.

És olyan is van, hogy a bf-es akciós ár valójában a rendes ár, fölé írt magasabb listaárral.

2018. nov. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad bedőlni a Black Friday-nak! Valójában az történik, hogy előtte folyamatosan emelik az árakat, majd a Black Friday alkalmából visszaállítják az eredeti árat.
2019. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!