Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy megszállt ember visszatérő...

Egy megszállt ember visszatérően beszél hozzám álmomban, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Multkor a 2 unoka testvéremmel és egy random lánnyal álmodtam...Az egyik unokatesóm 1,5 éves a másik 13...Valami rituálét végeztünk álmomban aminek az volt a lényege hogy mindenkinek legyen valami képessége de mint kiderült nagyon elcsesztünk valamit és eltört egy tükör...mikor végeztünk a pici unokahugomat nagyon furának láttam de más nem vette észre...a lány aki mellettem ált elkezdte kérdezgetni hogy milyen erőnk lett? mikor a picihez ért az rám nézett és a nevemet mondta de én valahogy álmomban tudtam hogy nem szabad a szemébe néznem mert álmodtam már ilyet és tudtam hogyha a szemébe nézek elkezd a feemben beszélni...másodjára is a nevemen sszólított és akkor a szemébe néztem és elkezdett a feemben beszélni és ezt mondta:Ez a képesség igazából...és itt elnztem és fel is bredtem olyan hanali 4 volt de nagyon be voltam szarva...és az vlt a nagyon furcsa hogy egyedül én láttam hogy megszállta valami és egyedül hozzám volt képes beszélni...

ha valalki van esetleg aki érti ezt segítsen létszives..



#álom #sátán #asztro #megszállt emberek
2018. nov. 25. 10:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!