Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menmnyi borravalót adtok a...

Menmnyi borravalót adtok a GLS (stb) futárnak?

Figyelt kérdés
Szoktam rendelni web-árúházakból, ilyenkor ha lehet előre átutalással fizetek. ha kihozza a GLS. MPL,DPT,stb. futár mennyi borravalót adjak? (mennyit szoktatok adni?) 5-20 ezer Ft.-os csomagokat rendelek. hangsúlyozom, előre utalok,tehát a házhoz szállítás költsége is benne van, de illik e borravalót adni? -mennyit?

#GLS #kutyubazar.hu #MPL #web áruházak
2018. nov. 25. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
200-300ft-ot szoktam
2018. nov. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig 100ft
2018. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
végül is tegnap 150-ft-ra jött ki. nem ciki? felkerekíthettem volna 250-re?
2018. nov. 30. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Illik. Én ma 250 ft-ot adtam, úgy, hogy baxott felhozni az emeletre. A következő utca sarkon vettem át a furgonból. S úgy kezdte a telefonba; "le tudna jönni a csomagért"?


Mióta kell lemenni a csomagért? Nem egyszer rendeltem házhoz, kisebb-nagyobb csomagokat, mindig felhozták az ajtóig. Ez a GLS egyre érdekesebb....

2018. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-hát igen,illik-nem illik ,ez itt a kérdés.A futárok szerintem be vannak hivatalosan jelentve, egy ekkora cégnél. Én a munkahelyemen nem kapok borravalót.
2018. dec. 11. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg nincs pofám nem adni! Persze, ha bármi gond van a csomagátvétellel, akkor nem hogy jatt nincs, de viheti is vissza a csomagot ahonnan hozta. Majd beszerzem máshol :)
2018. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Futár függő. Az èn "futárom" Speciel mindenkitől elfogadja a házban a borravalót csak tőlem nem. Viszont nekem volt olyan hogy behozta a lakásba a csomagot, ezt másnak nem tette meg (legalább is lakáson belül). Èn házi sütit szoktam neki adni vagy csokit.
2020. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!