Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavarja sok 20+ éves...

Miért zavarja sok 20+ éves embert, hogy a mai 15 éves fiúkból sokan vékonyak, rózsaszín pólót hordanak és ecset hajuk van?

Figyelt kérdés

/*az emberek 99% biztos azt mondaná, hogy a rózsaszín lányos szín, de csak azért, mert ezt hallották mindenhol.Kitől ered ez az egész?

Én soha nem vennék fel egy rózsaszín pólót, mert nem tetszik, de ha valakinek mégis tetszik fiú létére azt miért hívják melegnek?

indok: "mert úgy néz ki mint egy lány"

1. én manapság szinte alig látok lányt rózsaszínű ruhába

2. attól még hogy valaki "lányosan" öltözik még nem következik belőle, hogy a fiúkat szereti.


Vagy az hogy leb*zizunk valakit már nem is azt jelenti, amit eredetileg jelentene, hanem csak egy káromkodásfajtává alakult volna?

*/

Őszintén, engem is zavarnak, de nem értem miért.


2018. nov. 26. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
mi van? most akkor téged is zavar? akkor ezek szerint az a kérdés, hogy nem érted, miért zavar téged és még akarod tudni? azért 'zavar' (amúgy nem mondanám pont így, mert nem zavar konkrétan, csak megvan róla a véleményem, mégpedig az hogy undorító), mert nem tartjuk esztétikusnak, és az összképről az jön le, hogy az ember egy idegesítő tömegember, igénytelen, homár, ízléstelen. ilyesmi. engem legalább is ezért "zavar". de amúgy meg nem érdekel, csak örülök hogy nem most vagyok tini.
2018. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
A színek nem lehetnek sem férfiasak sem nőiesek, de jelképeznek dolgokat. Senki nem lesz nő attól, hogy rózsaszín pólót visel. Viszont a rózsaszín lányos színként lett elkönyvelve, baba érkezésénél a lánynál rózsaszín, fiúnál kék ruhákat stb vesznek. Gondolj bele, hogy egy nőről is megvan az ember véleménye, ha full rózsaszínben öltözködik. A mai fiúk rózsaszín póló nélkül is puhányak, nyafkák, de menőnek érzik magukat (tisztelet a kivételnek). Ha ehhez még hozzátársul a rózsaszín póló is, akkor meg pláne melegként tekint rá a társadalom.
2018. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Engem nem zavarnak. Remélem őket sem az, hogy mi a véleményem róluk.
2018. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!