Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kalandra Fel sorozatnak...

Kalandra Fel sorozatnak melyek a fontos részei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

kalandra felt szeretnékk nézni, és érdekelne, hogy melyik résszel kezdjem.

Kis koromban sokat láttam de hogy hanyadik éved, hanyadik rész arra nem emlékszem.

Érdekelne, hogy melyek azok a részek, amelyelyek fontosak, hogy tudjam a storyt. (pl. Finn fűkardja, vagy, hogy hogyan tünt el a keze)



#sorozat #Kalandra fel! #Kalanndra Fel!
2018. nov. 27. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha minden sztori szálra vagy kiváncsi, az elejétől kell nézni, és az összes részt, mert nagyon nincs olyan rész amiben ne lenne valami utalás, ha finn kardja és a fűkard érdekel, ezeket nézd meg:

s5e45 Penge füszál

s6e1 Wake up(nincs szinkron, csak magyar felirattal megtalálod az indavideo-n)

s6e2 Escape from the citadell(mint az előző)

s6e12 Hát te élsz?

s6e27 A látogató

s8e5 Kard vagyok

s8e12 Robot rege

s8e13 Robot rege folytatás

s8e14 Kétélű kard

s8e15 Csak kíméletesen

s8e16 Csak gördülékenyen

s9e13 A suttogó

s9e14 Vödörszám

+ A komplett 10.évad, ha tudni akarod mi lett Gazzal

Ezek a konkrét részek, bár az lenne a legjobb ha Penge füszáltól néznéd, mert egy csomó más részt is belekever, pl Prizmo, vagy Finn apja, ha valamit nem találsz, mindről tudom hol lehet megnézni, illetve ha még kérdésed van írd meg nyugodtan, kb. tudom mi miért történt a sorozatban.

2018. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!