Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megeri elmenni egy Bloggergard...

Megeri elmenni egy Bloggergardrób vásárra? Tényleg jó dolgok vannak? Nincs túl nagy tömeg? Milyen árakra lehet számítani?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

én azt sem tudom, miről van szó, de mit veszíthetsz vele, ha elmész és megnézed magadnak? honnan tudod, hogy aki itt bármit mond róla az többet tud, vagy hitelesebb információ forrás számodra, mint te magad vagy?


hogy mi számít jó dolognak, mekkora a túl nagy tömeg és milyenek az árak totál szubjektívek. akinek sok pénze van, annak a magasabb árak sem tűnnek annyira fel. aki sokat forog nagy tömegben, az a nagy tömeget sem érzi olyan nagynak. az meg mindenkinek más, hogy mi a jó, mi a gagyi, mi a csicsás, vagy épp az ódivatú.


csak mert itt valaki ismeretlenül ezt vagy azt mondja, szerintem nem érdemes lemondani a lehetőségről, hogy elmenj és megnézd magadnak, kialakítsd a saját véleményed és az alapján dönthesd el, hogy neked jó volt vagy nem.

2018. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uristen... hagyjuk már ezt a minden szubjektiv dumát. Az árakat le lehet irni pl 10-50k között pl. Másodszor el lehet mondani hogy tömeg van, és nehéz oda jutni a standokhoz VAGY be se lehet jutni VAGY nincs senki. Ezek azért elég konkrét.
2018. dec. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!