Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves Candy Crush játékosok!...

Kedves Candy Crush játékosok! Valaki pörgetett már azon a napi keréken vagy micsodán jackpot-ot?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2,5-3 éve játszom a Candy Crush-sal, és még soha sem kaptam jackpotot... Nemrég megakadt két kis rublika között a mutató, és persze nem a jackpot jutalmat kaptam meg.

Érdekelne, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy másokat is szivat ezzel (is) a játék? :D



2018. dec. 7. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A 300-as körüli pályánál járok, de jackpot még sosem volt.
2018. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3500 akart lenni 😀
2018. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz, még csak 900nál járok, gyakran épphogy mellette voltam, de most, hogy ezt olvasom nem reménykedem tovább :D
2019. máj. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem kb. több, mint 3 év után sikerült srácok, van remény!!:D
2019. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1000. És 1500. Pálya körül sikerült kipörgetnem. De pl. Párom majdnem kétezernél jár, neki még nem sikerült. Amúgy nem olyan nagy szám: nyalóka, halacska, színbomba, piros kéz, kókuszkarika, robbanós és csíkos cukor, rózsaszín alapon fehér pipás cukor. Mindegyikből 1 db.
2019. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én jelenleg a 946. szintnél járok, egyszer sikerült kipörgetnem.
2021. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Azóta nekem is sikerült egyszer már!
2021. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Valami hiba lehetett a játékomban, mert azóta sikerült többször is kipörgetnem. :D

Lehet csak "reklamálnom" kellett. :D

2021. febr. 9. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!