Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakori kérdéseken (azaz, itt...

Gyakori kérdéseken (azaz, itt :D) hol tudom megnézni hogy hány százalékban adok hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy egy-egy válaszom hasznosságát hol tudom megnézni, azt ugyanis látom a a válaszom jobb alsó sarkánál. Más válaszadóknál ott azt is látom, hány százalékban adnak helyes választ, viszont saját magamnál ezt nem mutatja. Van valami opció, ahol meg tudom ezt nézni, vagy csak másik profil láthatja?

2018. dec. 8. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Automatikusan meg fog jelenni, ha eltelt egy megadott időszak a regisztráció után, és van annyi válaszod amiből viszonylag jó eredményt lehet már számolni. Az első pár napban és hétben ez még túl képlékeny, hogy reális eredményt mutasson, addig rejtett.


Semmit nem kell csinálnod, és nem is tudsz mert nincs rá beállítás.

Ha külön meg akarod nézni, akkor a toplista alján is kiírja a táblázat alatt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/toplista

2018. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!