Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik a pick pack pont...

Hogy működik a pick pack pont szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Szerettem volna rendelni pár dolgot egy weboldalról de mivel nem vagyok sokat otthon nem tudom megrendelni. A weboldalnak van olyan lehetősége hogy pick pack pont. és kitudom választani a legközelebbi coopot vagy benzinkutat. Ezt hogyan tudom elintézni?

2018. dec. 9. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit nem értesz. Kiválasztod a listáról a neked legközelebbi/legjobban útba eső helyet, és akkor a csomagodat odaviszik, nem a lakásodra. Ez azoknak jó, akik általában munkaidőben nincsenek otthon. Amikor kapsz egy emailt, hogy megérkezett a cuccod lehet érte menni, akkor odamész, bemondod a neved, meg hogy van itt egy csomagod, aztán annyi. Semmi bonyodalom, sima ügy, sokan csinálják így.
2018. dec. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első nem jól mondja. Nem a nevedet kell bemondani. Van egy automata. Ott kell a QR kódot felmutatni, vagy beírni az adatokat. Akkor kinyílik az egyik ajtaja, amiben a cuccod van. Nem a benzinkutastól kell kérni, hanem a benzinkúton van egy gép.
2018. dec. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A második írt rosszat. (2018-12-09 06:19)

Amiről ír, az nem pick-pack pont, hanem csomagautomata (FOXPOST, POSTA stb.)

A pick-pack pontok MOL-, AVIA-, OMV töltőállomások, RELAY-, INMEDIO újságárusok, COOP élelmiszerüzletek, Playersroom-, Sportfactory-, Playmax üzletek. Lásd a Pick-Pack Pont honlapján: [link] .

És minden pontosan úgy van, ahogy az első válaszban olvasható. (2018-12-09 05:16)

És ahogyan a kérdésben is szerepel: COOP, benzinkút.

2018. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:
Annyi kiegészítés, ha telefonos elérhetőséget is megadsz, akkor nem csak e-mailt, hanem SMS-t is kapsz, amikor a csomagod megérkezik a kiválasztott átvételi pontra.
2018. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azert ez igy eleg meredek rendelek egy fel millios laptopot pick pack pontra azt barki atveheti mert mondjuk en elore kifizettem mar, eleg ha csak a nevem tudja..
2018. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!