Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet venni ill. rendelni...

Hol lehet venni ill. rendelni visszafele járó és 24 órás faliórát?

Figyelt kérdés
Kerestem neten,sokat is találtam,de van 1-2 baj h valahol licitálni kell.És még egy baj h csúnyák,vagy műanyag vagy csicsás fából van kifaragva.Tehát ha valaki esetleg ismer egy ilyen boltot ahol lehet kapni ilyen órákat,akkor légyszíves írjon.És az árat is légyszi h kb mennyibe kerül.Én a műanyagokat 3000-10 000-ig láttam.
2008. nov. 6. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj,de minek neked visszafelé járó óra?
2008. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tudni akarja, mennyi idő van még hátra a napból:D de egyébként pedig engem is érdekelne
2008. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Talán mert nemsokára karácsony(elég hamar itt lesz),és ajándék és mert poén,meg azért is mert tetszik annak az illetőnek akinek akarok venni.Ilyen egyszerű,de talán ne írj semmit ha nem tudsz értelmeset írni!!!Kösz
2008. nov. 6. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!