Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet online rendelni...

Honnan lehet online rendelni vizipipa dohányt?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanokra gondolok, amilyen fajták nem kaphatóak itthoni dohányboltokban (pl. Al-Fakher dohányokból Franciaországban kb. dupla annyi félét forgalmaznak, mint itthon).

Az érdekelne, hogy milyen weboldalak vannak, ahonnan lehet rendelni ezekből kis tételben, akár 50G kiszerelésben is (tudtommal ez a vámmentesség felső határa egy rendelésre).



2018. dec. 10. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Magyarországon csak a Nemzeti (maffia) dohányboltban árusítható dohánytermék. Bocs haver, még Magyar weboldalról se lehet rendelni, nem hogy külföldiről.
2018. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal online rendelésnél 50g-os kerettel rendelheted, én ebay-ről rendeltem, szerintem nézelődj ott.
2019. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Erre az e-mailre írj: vpsisha@yahoo.com


PODIvlog YouTube csatornán akadtam rá,azt mondta inenn lehet rendelni,nehany nap mulva jött is válasz levél,ár listát is küldött.

2019. jan. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!