Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv. Mit tehetek akkor ha az...

Brahim kérdése:

Üdv. Mit tehetek akkor ha az elkölcsim miatt utasit vissza a cég. Tudom hogy törvényileg nem vagyok köteles bizonyos beosztású munka körbe felmutatni. De mégis kell nekik. Ha feljelentést teszek akkor van esélyem a cégnél?

Figyelt kérdés
2018. dec. 11. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egyrészt igazad van, másrészt pedig mivel még fel sem vettek ezért egy feljelentés után biztosan nem fognak alkalmazni. Ezt minden további nélkül megtehetik hiszen a próbaidő alatt indoklás nélkül elbocsájthatnak.


Persze megfingathatod őket, de ettől nem lesz munkád szerintem. Ettől függetlenül jogellenes, hogy kérjék amennyiben nem ténylegesen nem szükéges a munkádhoz.

2018. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak, nézzük csak. Ha felvesznek a céghez, mert a bíróság kötelezi őket, ki lesz ott?

A bíró? Az ügyvéded? A titkárnő a bíróságról?

Én úgy gondolom, hogy te és a főnököd. Szerinted kellemesen fognak eltelni a munkanapjaid?


***

Egyébként egyetlen céget sem lehet kötelezni arra, hogy felvegyenek.

2018. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen munkakörre jelentkeztél, s milyen jellegű munkahelyre?
2018. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szívből kívánom, kérdező, hogy perelj és nyerj, és vetesd fel magad.

Ó, bár én lehetnék a főnököd...

2018. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. .A munka ügyi biroságon voltam ez ügyben .de feljelentés akkor lenne az igazi ha tudnám igazolni hogy ezért utasitottak vissza..Igazságtalánságok vannak az életbe. El kell fogadnom ,vannak kivételek.törvény ide vagy oda .egyébként 4 gyár kötelezett az elkölcsire. .álgya meg az úr őket. .Azért mer verekedtem önvédelemből meg feltételezés alapján ártatlanul elitélt a bíró. Ne is dolgozzak. Akkor dolgozzanak együtt az álarcba lévő pedofilokkal.meg a kurrupt politikusokkal akik milliókat sikkasztanak. Ők a társadalom szeme fényei. Na mind.van munkám. Jan 2 án kezdek..
2018. dec. 12. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtantanári állást kaphattál. Gratula!
2018. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Á nem.nyelvtanári rabszolga tartást nembirná az idegrendszerem.ezért inkább gépkezelő a szakképzettségem,autó alkatrészek gyártással tevékenykedő cég.gombokat kell nyomkodnom xd hasznos a társadalomnak. Legalább anyira fontos a munkám mint Habony Árpád tanácsa A miniszterelnöknek xd Köszönöm a szívből gratulációt. Szivbő kivánok Boldog újévet majdnem mindenkinek. EMÁNUEL
2018. dec. 13. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!