Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy a PS1/2/3at rádugom a gépre én úgy használom?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról hogy TV Tuner de minimum 15ezerért láttam ami elég drága és van benne műholdas adás meg minden egyéb cucc ami nekem nem kell, csak egy sima legolcsóbb akármi a gépembe amibe aztán beledughatom az AV kábelt (sárga, fehér, piros) vagy akár átalakító ha van. Melyik a legolcsóbb lehetőség?
2018. dec. 12. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nem egyszerre kívántam mind3at bedugni. De most így belegondolok, van ilyen lehetőség?
2018. dec. 12. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért a "gépre" akarod dugni? Nem vga/hdmi monitorra szeretnéd?
2018. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát őszintén én sem tudom... hova érdemes? vagy hova lehet?
2018. dec. 13. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:

A képbe nem értem miért akarnád. Hiszen nem azon fog megjelenni hanem a monitoron. Megnézed hogy a monitorodnak milyen inputja van, és veszel olyan átalakítókábelt aminek az egyik éve olyan mint a ps outputja a másik meg a monitor imputja.


A ps 1 hátulján elvileg RCA van. Ha hdmi monitorod van akkor veszel egy ilyet [link]

plusz egy hdmi kábelt és azzal elvileg működenie kéne a hdmi bemenetes monitoron.

2018. dec. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A monitoromon VGA és DVI(24+1 pin) bemenet van. De eddig köszi a válaszokat! :D
2018. dec. 14. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!