Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skrill-ről lehet pénzt küldeni...

Skrill-ről lehet pénzt küldeni PayPal fiókra?

Figyelt kérdés
Adott egy sikeresen elrontott PayPal fiókom, amihez már nem tudom csatolni a kártyám. PayPal helyett Skrill-t használok, de most egy fizetés miatt szükseges lenne Skrillről a PayPal számlámra átutalni kb. 10 eurót. Hogyan lehetne ezt megoldani? Köszönöm előre is.

2018. dec. 12. 21:27
 1/2 Cinike válasza:

Ezt a szöveget még 2017.03.10-én írtam:

- regisztráltam a Skriil-en

- megadtam a banszámlámat

úgy ellenőriztem, hogy küldtem magamnak 5$-t . „Rapid transfer” - 0,5% költség , ELFOGADHATÓ.

- megadtam a bankkártyámat (VISA vitruális kártya)

„verify” – levett a számlámról (de jóváírta az account-ban) 1-2 $ közötti összeget; ez azzal fejeződik

be, hogy a bankszámlám számlatörténetében látható PONTOS összeget kell beírni az ellenőrzés lezárásához

- ellenőrizték a személyemet (én a jogsimat töltöttem fel)

- exchangex.ru-n átutalást kértem PayPalra:

egy SKRILL számlára kellett küldenem az összeget (költséggel együtt: 8.9% or 5 USD for amounts less

than 56.18 USD), szinte azonnal a PayPalra került (itt is levontak 1$-ból 0,35$-t) DRÁGA a drága!

Ha kihagytam a PayPal-t:

- megkaptam a kifizetést a ClixSense-től Skrill-re

- kikértem a virtuális kártyámra (figyelj, kéri a születési dátumodat is!)

volt 11,55$, a SKRILL levont 0,87$-t, a bankom jóváírta (a számlán) 309.41 Ft-os árfolyamon és

levont belőle 179 Ft-ot; összességében 11,55 $-ért kaptam 3.125 Ft-ot. ELFOGADHATÓ!

Persze a PayPal-hoz nem fogható!

2018. dec. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem azért nem leszek átverve
2018. dec. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!