Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tiltottam Facebookon az...

Tiltottam Facebookon az adatlapját, ettől még megkapja a neki írt üzeneteket messengeren?

Figyelt kérdés

Valakivel csúnyàn összevitatkoztam S annyira megbàntott, hogy ugyan leírtam neki a kért informàciókat, de én úgy döntöttem nekem ennyi elég is volt az ismeretségéből és nem akarok vele többet még érintkeznek se, valamint nem akarom, hogy ràmtalàljon.


Megoldàsnak tiltottam adatlapjàt Facebookon, csakhogy a levélben írt informàciók -azért bàrmennyire is megbántott, de fontos infókat tartalmaznak.


A kérdésem az, hogy a tiltàsom ellenére, megkapja-e messengeren az üzenetet?



#Facebook #tiltás #levelezés #fontos #üzenetek kezelése
2018. dec. 14. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
amit meg a tiltas elott elkuldtel, azt el tudja olvasni.
2018. dec. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen a választ.
2018. dec. 14. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rá keres a messenger beszélgetésetekre, akkor annyit tud elolvasni belőle, amennyit csak akar, viszont írni és reagálni az üzenetekre nem tud, valamint az adatlapodat se tudja megnézni. Maximum másik profilról tud kukkolni, de nem mindenkinek van több facebookja.
2018. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!