Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Taiwanra akarok menni...

Ha Taiwanra akarok menni egyetemre kisállattal, hogyan találjak olyan egyetemet ahol engedik?

Figyelt kérdés
Teknősről lenne szó és élelmiszer tudományira mennék. Ha esetleg lakást vennék az sokkal drágábban jönne ki ott mint a kollégium? Tudom sok helyen nem engedik az állatot de nélküle nem megyek. Csak egy kis siklóról lenne szó.

2018. dec. 14. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor sikló vagy teki? Legalább ezt döntsd el, mielőtt kamuzol.


Amúgy sehol nem tiltott olyan állat, ami zárt helyen van, viszont HIVATALOS HELYEN nézz utána, hogy az az állat ott legális-e!


De ez kamu kérdés szerintem.

2018. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak teknős is van és sikló is és gondoltam ha egy állatról van szó akkor elnézőbbek az emberek :,D Nem, kamu ne aggódj.
2018. dec. 14. 20:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Taiwanon legális ezeket tartani és repülőre is simán felviszem mert vannak papírjai. Viszont a NO PETS ALLOWED kiírás egy kicsit aggaszt.
2018. dec. 14. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kiírás az esetek 99%-ában a nem zárt tartású állatokra vonatkozik. Kutyára meg hasonlókra. Amúgy meg ki és mikor látja? Ugatnak? Kifutnak a folyosóra? Le kell vinni sétálni és kiszúrja a kamera? Nem, ugye?


Ja, és élelmiszer kar? Simán mond, hogy alapanyag! :)

2018. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy aggasszon, mert teljesen egyertelmu: nem vihetsz kisallatot. Semmilyet se, se teknos, se siklo, se cica-kutya-cerkofmajom.


Mondom maskepp: te mesz, teki marad, vagy maradtok mindketten. En a helyedben nem kockaztatnam meg, hogy a repuloterrol visszaforditsanak az allat miatt, vagy hogy a kollegium az elso napon kozolje, vagy leadod a tekit a konyhara, vagy mehetsz is haza vagy masik szallast keresni.

2018. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, teljesen legálisan tudnám repülőre felvinni, a koliban meg nem látná senki mert egy műanyag dobozban lennének (Igen külön) és nem sétáltatnám. Az előző válaszolónak köszönöm a biztatást. :3 Ja és ha teki és sikló nem megy akkor én sem. Teki még nem nőtt annyira szívemhez és lenne is aki gondozná de a sikló itt nem hagyom!
2018. dec. 14. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat, igen, ilyen az amikor 13 evesen egyetemre vagyakozik valaki.
2018. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz, tényleg. Minél hamarabb húzok el az olyan emberektől mint Te annál jobb.
2018. dec. 14. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!