Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom iphone videót...

Lipp Roland kérdése:

Miért nem tudom iphone videót betenni vágóprogramba számítógépen?

Figyelt kérdés
Gondom az lenne ,hogy bárhogy próbálkoztam iphone videó felvételt behelyezni vágóprogramba nem sikerült. Próbálkoztam: simán átküldtem gépre áttársítottam media playerre nem engedte átküldtem google drivba nem ment próbáltam itunson nem sikerült próbáltam winrarral archiválni nem fogadta be.Nem tudom miért nem engedik be, pl: video.mov fájlokat a vágóprogramok. Annyit szeretnék megkérdezni ,hogy te mit szoktál csinálni vagy ,hogy szoktad csinálni? (Iphone 8 plus-szal szeretném ezt megtenni). Válaszodat köszi. Vágórpogram : adobe , sony vegas
2018. dec. 14. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert a .mov az apple rendszereken használt kiterjesztés, nem csoda hogy nem működik Windows alapú rendszereken. Próbálkozhatsz átkonvertálni valami windows kompatibilis formátumba, de ha biztosra akarsz menni akkor vegyél egy Macbook/IMAC-et és apple-ös vágóprogrammal vágj. Ez a tuti.
2018. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!