Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni abban hogy...

Falu Dávid kérdése:

Tudnatok segiteni abban hogy nagy álmom hogy katona lehessek de olyan katona aki életeket ment és pl irak vagy afganisztánban, gondolkozok az idegenlegion is es az amerikai haditengerészeten is valaki aki jártas ebben tudna mondani par hasznos infot?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarként is kimehetsz. [link]
2018. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
0%
katona aki életeket ment??ők inkább kioltanak,szóval ne a katonaságon keresztül közelítsd meg a dolgot.vannak katasztrófa mentők ill különféle szervezetek,egy ilyenhez kéne csatlakoznod inkább.
2018. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Én meg tűzoltó akarok lenni, aki tüzeket gyújt.

Nem, nem, inkább orvos, aki embereket öl. Ja nem, az a katona.

Dávidkám, nem vagy te egy kicsit eltévedve? Katona, aki életeket ment? A katona ölni szokott. Az a dolga.

Gondold át mégegyszer ezt a dolgot.

2018. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Csak jelzem, hogy vannak katonai egészségügyi kontingensek!

Idehaza is képeznek katonai mentősöket és katonai orvosokat!

Sőt, a rendőrség legfelkapottabb képzése az állománynál az utóbbi években a POLICE MEDIC képzés.

2018. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

egyem a szived, a katonakat tudod a haboruban szoktak dolgoztatni, ott foleg olni kell

tul sok filmet neztel, nem?


ha eleteket akarsz menteni, menj orvosnak vagy tuzoltonak

2018. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Mármint felcser?Katona vagyok, de fingom sincs, hogy lehetsz szanitéc.De gondolom kell mutatnod hozzá a civil életből valamit.Az Egészségügyi katonáknak biztos magasabb követelményeik vannak, mint egy lövésznek. Szerintem alap, hogy civilként dolgoztál-e EÜ helyen.Már azelőtt konyítani kell hozzá mielőtt katona akarsz lenni.És gondolom az autós jogsin lévő EÜ tanfolyam nyilván nem elég.
2018. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:Nem biztos,hogy így van, csak személyes vélemény volt.Először egyébként probáld ki magad ide haza, addig nincs értelme a NAVY SEALS-en meg az idegenlégión gondolkozni, egyáltalán tetszene-e a katona élet?
2018. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te nem inkább a különleges alakulatokra gondolsz, akiket kint túszejtésben bevetnek? Vagy olyanon ami túszejtésekre van elsődlegesen kiképezve?
2019. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!