Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ennyire nélkülözhetetlen...

Miért ennyire nélkülözhetetlen a sok modern technikai dolog ami körülvesz minket?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy pl valaki nem viszi magával a mobilját az máris pánikba esik és rohan előkeresni. Tizen akárhány éve azt sem tudtátok, mi az a mobil. A társadalom egyik fele a TV előtt ül (20-60) a másik meg a számítógép előtt (0-20) Na és a két generáció azon vitatkozik, melyik butít jobban :D Sorolhatnám a dolgokat, nem akarok közhelyeket hajkurászni, nem ez a célom, csak egy kérdés most kiborította a bilit, mikor

valaki arról kérdezett, hogy elfogy a ha nyersanyag akkor hogyan fognak folyadékkristályos kijelzőket gyártani :D Érted? Ha télen megfagysz az nem gáz, de az igen hogy nem lesz TFT, meg LCD monitor.


Szóval nektek mennyire tartozik hozzá a mindennapjaitokhoz a TV, interet, I-pod, stb..????


2010. jún. 27. 23:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, még annyi, hogy mielőtt beszólnátok nem tanyán lakom, és nem is vagyok 90 éves.


19/F

2010. jún. 27. 23:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Én internet nélkül nem sok ideig bírom. De ha nyaralunk vagy valami ilyesmi, akkor el bírom viselni net nélkül is. :)


TV-t nem nagyon nézek, de most a VB-t azt igen. :)


17/f

2010. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem az életmód váltotta ezt ki. Én mondjuk nem tévézek, mert nekem nincs tv-m a szobámba, de pl. net nélkül is bírom csak ugye vannak olyanok amiket meg kell néznem, játékok pl.: facebooko-os vagy msn-en ugye jobb beszélni, mint telefonon, mert ingyenes. És személyesen meg nem találkozhatunk minden marhaságért. A telefonos példádra annyit tudok mondani, hogy lehet, hogy azért keresi elő, mert drága és sokat jelent neki illetve ha bajba kerül az illető kit és hogyan értesít?? Akármi előfordulhat a mai világban és régen azért nem hiányzott a telefon mert nem volt. Az öregek pedig azért néznek tévét, mert unatkoznak.. Ők már nem 20 évesek. Nem fiatalok...
2010. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Például azért, hogy ezt a kérdést feltehesd.


Minta hogy minden, ez is azért van, hogy könnyebbé tegye az életünket.

2010. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!