Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami statisztika arról,...

Van valami statisztika arról, hogy mennyi karácsonyfát vágnak ki? ez csökkenőben van?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 09:54
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Valószínű csökkenőben van. A műfenyők modernebbek, szépek, nem piszkolnak.
2018. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Mondjuk nem biztos, lehet emiatt már kevesebbet ültetnek.
2018. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Ezeket azért ültetik hogy kivágják. Nem ősfenyveseket írtanak. Ha nem lenne karácsony nem is ültetnék ezeket.
2018. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Valószínű csökkenőben van"

Én pontosan kérdeztem, tippelni én is tudok.


"A műfenyők modernebbek, szépek"

Műfenyőnél giccsesebb dolog a világon nincs, annál rondábbat elképzelni se lehet, elég torz a te szépség elképzelésed. Egyébként lehetne csinálni esztétikus alternatív karácsonyfát, de megnéztem egy hobbi oldalt, és 100-ból ot tis kb 5 az, ami nem giccses, viszont egyiket se kapod meg boltban, nincsen piaca, nem is értem miért.

2018. dec. 21. 16:18
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:

Bizonyára nagyon ronda ez a műfenyő akkor, és velem van a probléma.

[link]

2018. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Konkrét adatot nem fogsz erről csak úgy találni. De ha használod az agyad, akkor elszámolsz azzal, hogy sokan váltanak műfenyőre, vagy nincs pénzük egyáltalán rá, akkor el fogsz jutni odáig, hogy: kevesebbet adnak el, mint 10 éve. Ami azt jelenti, hogy nem vágnak ki kevesebb fát a te értelmezésedet tekintve, de mégis kevesebbet vágnak, mert nem ültetnek annyit, mint régen.
2018. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!