Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a szemem...

Hogyan tüntessem el a szemem alatti karikákat?

Figyelt kérdés

Sminkelni nem sminkelek. Nem is szeretnék.


Van rá megoldás?


És nem. Nem azért, mert fáradt vagyok. Már így születtem.

És egyébként ez jelent valamit? Vitamin hiány, vagy valami ilyenre gondolok.


2018. dec. 24. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Karikás szemre a következők válhatnak be:

- Kifőtt, de már csak langyos teafilter felhelyezve a szemekre, kb. 10-15 percig. Elsősorban zöld tea félék.

- Nyers uborka szeletek szintén a szemekre feltéve 10-05 percre.

- Nyers, reszelt krumpli, felrakva a szemkörnyékére, és legalább 10 percig fenn hagyva.

- Tegyél egy fémkanalat a mélyhűtőbe, majd amikor már hidratáltad a bőröd, fektesd rá a homorú felét a szemed alatti részre. A hideg jó hatással van a karikákra. Ugyanilyen hatású a jégkocka alkalmazása is.


Mivel a sminket kizártad, ezért a rúzsos trükköt, világosabb alapozót, és a korrektort kihagyom, DE létezik a DM Alverde koffeines szemkörnyék ápolója, aminek az egyik végében van egy golyós roller, ami erre a környékre alkalmazva csodát tesz. (bár mint írtam a zöld tea filterének hasonló a hatása, mivel tartalmaz koffeint.)

[link]


Hogy mi okozhatja?

[link]


Valóban okozhatja vitamin, vas hiány, illetve táskás szem oka vese, pajzsmirigy probléma, esetleg nyirok elvezetési gond.

[link]

2018. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wow. Nagyon szépen köszönöm. Ez alapos volt. Nagyon köszönöm.
2018. dec. 26. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!