Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy eldobható borotva hány...

Egy eldobható borotva hány alkalom után "kopik"el? Többi lent! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Tavaly karácsonyra kaptam egy borotvát, most jött el az ideje hogy elkezdjem, amúgy 3 pengélye van, 9.es vagyok
2018. dec. 26. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így vakon nem lehet megmondani, mert minden ember más. Érezni fogod hogy mikor nem elég éles már és nehezebben vág.

A -ja/-je és egyéb -j betűs ragok mindig pontos jé betűsek.

2018. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha most kezded akkor gondolom még nincs sok arcszőrzeted. így elég sokáig kitart.
2018. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
@1! Köszönöm a nyelvtani hibák kijavítását, miután kitettem rájöttem😊
2018. dec. 26. 20:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, még nem túl erős szőrzet, de a bajúszom már látszik(pelyhes) .Nem az hogy zavar, sőt nagyon örülök neki, alig várom az első alkalmat
2018. dec. 26. 20:17
 5/12 belapus ***** válasza:

Évek óta 2 naponta borotválkozom 2 pengésekkel.Nagyjából 3-4 hét ( 1 hónap ).Neked még valószínűleg tovább fog tartani, annál is inkább, mert lehet, még elég lesz 1-2 hetente borotválkozni.

Akkor váltok, amikor már csak a habot meg a szőrzet felét viszi le a borotva, ráadásul azt is nyúzásnak érzem.

2018. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha nem baj, akkor még egy kérdés:

Mennyiért érdemes cserélhetős borotvát venni? Ha lehet akkor linkeljetek is! Köszönöm!

2018. dec. 26. 20:51
 7/12 belapus ***** válasza:

Még anno, anno, anno a Metroban akciós volt a Gillette 10+2 ( 10+4 ? ) 2 pengés borotva.Vettem egyet, kipróbáltam, megfelelőnek találtam, azóta olyat használok, és próbálok akkor venni belőle, amikor éppen akciózzák.

Van most vagy 10 darab, a következő fél év alatt biztosan lesz valahol akció.

2018. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tényleg nem akarlak megbántani, de nem a kérdésre válaszoltál teljesen. Nem vagyok fővárosi egyébként! De attól még köszönöm hogy válaszoltál!
2018. dec. 26. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Ember függő, hogy mennyire gyorsan használódik el. Nekem például minden másnap kellene borotválkozni, csak sokszor úgy jön ki hogy szerdán és vasárnap borotválkozok.

Neked valószínűleg eleinte hetek fognak eltelni borotválkozások között. Szerintem a borotva, amit kaptál, 4-5 alkalmat kibír, mielőtt látványosan elkopna. Én Gillette Blue 3 borotvát használok általában, mert azt szoktam meg.

Pár ezer forintért lehet venni borotvát, 5000 forint fölött valamivel lehet venni borotvabetétet, aminek a csomagjában több darab betét van. Az árakról nyilván nehéz beszélni, mert erősen borotva függő.

Ha olcsóbb borotvát használsz, akkor kifoghatsz 5000 alatt is betétet, de van olyan is, ahol 7-8000 forint a betét csomag ára.

2018. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , még jöhetnek a tanácsok
2018. dec. 27. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!