Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek hogy ne izzandjon...

Mit tehetek hogy ne izzandjon ennyire a tenyerem?

Figyelt kérdés
Hidegben, télen nem szokott csak melegben nagyon durván van amikor szinte csurog róla a víz. És engem ez nagyon zavar. Főleg kezfogásoknal.. és nem tudom mit lehetne vele kezdeni. Kérlek aku tud az segítsen nekem. Nem tudom van e vlm összefüggés vagy nemtom de ilyen hogy mondjam gyógy kezem van , szóval belső fájdalmakat a kezemmel egy időre meg tudok szuntetni. De csak pólón keresztül és akkor olyen szinte tűz forró a kezem. Mar sokmindenkin kipróbáltam és tényleg működik. Akkor is kell hogy izzadjon a kezem. De ha nincs ott póló vagy vlm csak a bőre akkor nem működik. Se nem meleg se nem gyógyít. Szóval még ennyo hozzá előre köszi, de a fő kérdés azaz hogy hogyan lehetne megszüntetni vagy legalábbis csökkenti a tenyér izzadságot( máshol amúgy nem izzadok ilyen szinten sehol)

#gyógymód #izzadtság #tenyér #gyógykezelése #gyógykéz
2018. dec. 26. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Èn ùgy tudom stressz miatt ìzzad az ember tenyere, de lehet más oka is...
2018. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nekem is már mondták de ha nem is stresszelek? Nem vagyok stresszes
2018. dec. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!