Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » WISH! Rendelnék a wishről...

WISH! Rendelnék a wishről dolgokat, elsősorban fotós cuccokat. Ha pl.1300 Ft egy állvány, a postaköltség hozzá 500 Ft. Ha más dolgot is rendelek, akkor az ahhoz hozzáírt postaköltséget is ugyan úgy hozzászámolja?

Figyelt kérdés

És ha nem teher, arra is kíváncsi lennék, hogy nektek mi a véleményetek róla, milyen a szállítás, milyen kártyával lehet fizetni, és ezt hol lehet megcsináltatni. (Sajnos még nem csináltam ilyeneket.)


Ha bárki rendelt már fotós kellékeket vagy ruhákat az megírná a tapasztalatait? Köszönöm szépen!



2018. dec. 27. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy ez az ÁFA dolog is hogy van. Tehát, még az árra az ÁFÁt is ráteszik? Köszönöm a választ!
2018. dec. 27. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:

7000 forinti rendelés alatt nem kell áfát fizetned. Ha viszont egyszerre összesen ennél nagyobb összegben rendelsz, és egybecsomagolva kapod meg, akkor már igen. Ha biztosra akarsz menni akkor mindent külön-külön rendelj és várd meg amíg feladják, és persze marad 7 ezer alatt.


A Wish amúgy csal az árakkal és hamis eredeti árat tüntet fel hogy nagyobbnak tűnjön a kedvezmény, ezt azért számold bele. Mielőtt azt hiszed hogy a 1300 forintos terméked 20-30 ezerről lett leárazva, az valójában úgy 1300 forint, hogy már rajta van az eladó haszna, tehát attól csak kevesebbe kerül. A termékek minősége és élettartama is ehhez igazodik.

Már az 500 forintos postaköltség is átverés, kínából rendelve jellemzően nincs részedre fizetendő postaköltség, vagy azt vagy a termék árába csempészik bele, vagy ebben az esetben a termék árából veszik le hogy még olcsóbbnak tűnjön.


Visa/Mastercard kártyával tudsz fizetni, a szállítási időre bár 2-4 hetet írnak átlagban, Magyarországra igaz a kínai 45-60 napos átlagidő, de akár több is lehet. Jobb nem számolni a napokat, mert simán meglehet a 2 hónap is, míg te azt hiszed hogy 2 hét múlva már át kellene venned.

2018. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, azt én is gondoltam, hogy nem leárazott termékek. Akkor hanyagolom a 10ezres fotós cuccot..
2019. jan. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!