Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha én online eladok egy terméket utánvételes fizetéssel akkor hogyan kapom meg a pénzt? Be kell menni érte a postára?

Keress kérdéseket hasonló témákban: posta, online, eladás, termék, fizetés, pénz, utánvétel, vásárlás, kereskedés, bolt

2018. dec. 30. 16:56  Privát üzenet  

A válaszok
vagy kihozza a postás és a kezedbe adja

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 30. 16:56 Privát üzenet
vagy átutalják gondolom

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. dec. 30. 16:57 Privát üzenet

Azt te meghatározhatod, hogy az áru átvételekor kell- e fizetni vagy előre fizetést kérsz számlára utalva.

Én vásároltam már így is úgy is. Az előre utalást csak cég esetén vállaltam. magánembertől vásárláskor csak az áru átvételekor fizettem

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 7. 09:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ennek köze van az eponába vezető feladathoz? (SSO)
Mit jelent az, hogy adjam meg a Paypal-omat az eladónak visszafizetésnél (eBay)?
Mit jelent a Star Stable-bán az, hogy szerep? Mi az, mit kell ott csinálni, stb.
Online termék rendelésnél miért kell megadnom a telefonszámom?
Hogyan működik az utánvételes rendelés?
Milyen utánvételes online webáruházakat ismertek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!