Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti hol tároljátok a tök régi anyakönyvi kivonatotokat?

Én elvittem egy gagyi bőröndbe 2010-ben Londonba, be is kellett mutatnom a konzulátuson, aztán hazahoztam tök gyűrött volt, betettem egy könyv közé, elfelejtettem, valaki levitte a pincébe ott volt 6 évig.

jan. 4. 13:26  Privát üzenet  

A válasz
videokártyás dobozban több ilyen régi irattal, ruhás szekrény aljában

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 4. 13:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kicsi szobám van kevés hely a tárolásra, nincs biztonságban semmi mert a húgom autista gyereke néha bejön és túr.

# 2/2Időpont jan. 4. 13:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régi típusú kapálógépre lehetséges új típusú karburátor tenni?
USA-ból rendeltem egy termèket, nem jó telszámot adtam meg a feladónak, ugyanis új számom van, én pedig sajna automatikusan a régi számom adtam meg. Hogy kapok értesítést hogy...
Hogyan és hová tudnám elvitetni a régi franciaágyunkat? Sajnos csak nyáron lesz lomtalanítás Újpesten
Mi volt ennek a régi játéknak a neve?
Az egyik ablak-nyílászáróm zárja meghibásodott és egy pár vállalkozót felhívtam senki nem vállal javítást. Mi lehet a teendőm kihez lehet fordulni. Egy kisszobai ablakról van szó...
Valaki ismeri ezt az éneket?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!