Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy tömött buszon utazó...

Egy tömött buszon utazó összes ember telefonjának a költségéből már meg lehetne venni a buszt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy nem csak én gondolkodom efféle haszontalanságokon, de tényleg. :)))


Egyébként szerintem nem.

2019. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tomott busz: legyen 100 fo. Atlagos mobiltelefon ar: legyen 50e forint (van akinel nincs, van akinel ennel is olcsobb van). Az 5 milla. Na, abbol nem jon ki a busz.
2019. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2*Sü ***** válasza:
100%
Attól függ, mit tekintünk a busz árának. Ha azt az árat, amiért új buszként meg lehetne venni, akkor valószínű nem, akkor talán igen, ha mindenkinek csúcskategóriás telefonja van. De használtan be lehet külföldről szerezni buszokat, láttam már egy 22 személyes buszt 700 ezer forintért meghirdetve, ott ugye a busz egy főre jutó ára kb. 32 ezer forint, így kijöhet…
2019. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jan. 11. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!