Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez melyik zene?

[link]

ezen a linken 32:44 percnél elkezdődik egy zene,valaki tudja a cimét?Shazamozni már próbáltam,de nem adja ki!

Valami olyat mondh h Hello my life hello sweet baby!Válaszokat előre köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, keresés

jan. 12. 21:45  Privát üzenet  

A válaszok
Thispain nevű felhasználó válasza:

Megnéztem én is Shazam-mal, és Tause Tofa-tól a Hello című számot adta ki. Youtube-on nincs fent, spotify-on fent van ugyanazzal az előadóval, ugyanazzal a névvel, de egy kicsit se hasonlít a tanárban elhangzóhoz.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 22:51 Privát üzenet
Oh,köszönöm azért!😀😔

# 2/3Időpont jan. 13. 10:41 Privát üzenet
Thispain nevű felhasználó válasza:

Rákerestem a zenére a Spotify gépi verzióján is, és ott a filmben hallható zenét adta ki. Egyébként az előadó vezeték nevét elírtam. Tauese-nek írják.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 13. 13:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gitározok és hogyan tudnám könnyebben lejátszani a F chordot néztem a neten olvasgattam, de nem nagyon találtam jókat valami tipp hogyan tudnám megtanulni?
Gyász ideje alatti zene hallgatás, nagyon durva? Nem mulatósra gondolok.
Mi van a dó és a ré közt?
Az éjjel nappal Budapest mai adásában 2019. 01.10 a 01:40perceben mi a zene címe?
Milyen fajta pókok vannak Billie Ellish you should see me in the crown című dalában?
Tudnátok mondani egy könnyen megtanulható műdalt?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!