Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy töröltetem facebookról a...

Hogy töröltetem facebookról a képemet, amit egy oldal rakott ki?

Figyelt kérdés
Többször jelentettem már(kb 50x), nem történt semmi, a régi sulim egyik facebook oldala rakott ki rólam, a volt barátomról, és ket régi barátunkról egy közös képet, ami engem nagyon zavar. Küldtem nekik üzenetet, de semmi reakció, szerintem azt már nem kezelik mert van sok másik oldala is. A kérdésem az, hogy hova, kinek tudok írni hogy leszedjék? Vagy mit tudok tenni? Hiába jelentgetem napi szinten, nagyon dühítő..

2019. jan. 13. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk a sulinkba aláírattak egy szerződést év elején amiben kisbetűsen szerepelt az is, hogy kirakhatnak a közösségi oldalakra képet rólad. Ha nálatok is volt ilyen akkor hiába jelentgeted, max ha szépen kéred talán leveszik.


Ha ez nem volt akkor fordulhatsz a vezetőséghez is, hogy ebbe te nem egyeztél bele stb. aztán mehet a rendőrségre is bejelenteni.

De megjegyzem mindenki le fogja szarni, mivel az csak egy kép. Ha jó kedvükben vannak a sulisok meg a rendőrök talán foglalkozni fognak ezzel az üggyel. Amúgy meg neked sem kéne, rengeteg olyan kép van fenn neten rólad amit még csak nem is tudsz, hidd el.

2019. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!