Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem gáz ez kicsit? (Többi lent)

Nem gáz ez kicsit? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 éve együtt vagyunk és a szülei szétmentek most újra össze jöttek és az apja az gazdag és nem is ez a fontos, de számomra annyira gáz hogy nekem nincs pénzem sose mikor el akarom vinni valahova és mikor szeretne menni moziba vagy akármi sajnos nekem nem mindig van rá pénzem

Mit tehetnék hogy ne érezzem magam emiatt szarul



2019. jan. 17. 01:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Utóirat: Neki mindig több tíz ezreket adnak és eléggé gáz hogy nálam mindig csak egy két ezer van, félek hogy késöbb ebből próbléma lesz a kapcsolatunkba
2019. jan. 17. 01:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, emiatt pedig nem kellene kellemetlenül érezned magad miatta. Egyébként nyilván megértem, de ha a barátnőd nem csinál belőle ügyet, akkor neked is meg kéne próbálnod túllépni a dolgon, mert csak a saját agyadat cseszed fel vele feleslegesen.
2019. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom de, olyan gáz amikor néha az ő pénzén kajálunk persze azt mondja nem baj mert szeret és a kettőnk pénze de én ígyis olyan kellemetlenül érzem magam
2019. jan. 17. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vàllalj diákmunkát és akkor lesz több pénzed. 2 éve vagytok együtt meglehet ezt beszélni, nem kell mindig elmenni kajálni. Mi is ha nem volt pénzünk vagy nem akartunk költeni akkor tv-ztünk otthon pedig egyikünknek sincs anyagi problemáink.
2019. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk, én elmennék diákmunkára de egyszerűen értelmetlennek tartom sok meló gombokért? Nem éri meg szerintem
2019. jan. 18. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még és ha 2 éve együtt vagytok már, akkor szeretitek is egymást és valószínűleg a család is elfogad téged.


Ne csinálj ostobaságot, a diákmunkának tényleg nincs értelme. Inkább tanulj, tanuld azt, ami érdekel, abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy megvalósíthatod az álmaidat.


Ez nagyon kevés embernek sikerül. Nekem is el kellett mennem dolgozni érettségi után és bedarált a mókuskerék, az összes eddigi munkámat vagy gyűlöltem, vagy semleges volt és túléltem pár hónapig, utána váltottam egy másfajta rosszra, az egyik ezért volt rossz, a másik azért.

2019. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
89%

1. Tanulj meg vesszőket használni

2. Menj el diákmunkára, amit valamennyire jól megfizetnek.

3. Ne rinyalj

2019. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudsz diákmunkát vállalni tanulás mellett. Ha ez neked hülyeség, hogy egy héten 2x3-szor elmész dolgozni, hogy legyen mindenre pénzed, oké, de akkor ne rinyálj, ha nincs pénzed.
2019. jan. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!