Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az aliexpressen rendeltem...

Az aliexpressen rendeltem valamit és miután megrendeltem igazából teljesen automatikusan rányomtam egy sárga gombra amire az volt írva, hogy confirm order reserved. (Telefonról rendeltem) ez pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés

Az aliexpressen rendeltem valamit és miután megrendeltem igazából teljesen automatikusan rányomtam egy sárga gombra amire az volt írva, hogy confirm order reserved. (Telefonról rendeltem) ez pontosan mit jelent?

Azt hogy megjött a termék, vagy azt hogy a rendelést ezzel fejeztem be.

1. Rendelésem volt és türelmetlen voltam megvárni a nővérem, hogy segítsen.

Ő pedig nem igazan tudja miről beszélek, így hogy nem látta és alapjában nem nagyon szokott aliról rendelni.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat és a segítőkész tippeket 🙂



2019. jan. 17. 19:42
 1/2 anonim válasza:

Az jelenti hogy hagyja jová a megrendelést

Szal gondolom kaptál egy megerösitő emailt vagy csak anyit higy rányomtál azt akkor küldte el az oldalnak a rendelést

2019. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy a szállítás kész. szerintem ezzel azt igazoltam, hogy megjött a termék és ugye persze nem jött meg 2 perc alatt kínábol. Nem egy olcsó tételről van szó, ezért is kérdezgetem ezt itt.
2019. jan. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!