Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha véletlenül...

Mit tegyek, ha véletlenül észrevettem, hogy a rosszlányok.hu oldalon fenn van az egyik egyetemi szaktársam?

Figyelt kérdés

Unalomból szoktam nézegetni az ottani húspiacot :))


Különben egy 19 éves lányról lenne szó


Beregisztráltam az oldalra álnéven ráírtam azt írta,hogy 15 ezer egy fél óra.


Gondoltam rá,hogy poénból bejelentkezek hozzá hogy kipróbáljam vele.


De egyrészt utána kínosnak érezném hogy rendszeresen találkozok vele az egyetemen másrészt sokkalom az árazását.



2019. jan. 18. 11:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

Sose értettem ,hogy egy ilyen "dologra" mi vesz rá embereket... Pláne egy jövőbeli diplomást :/.


Kérdező szerintem inkabb csak próbálj barátkozni vele és próbáld lebeszélni erről . Esetleg segithetsz neki egy normális munkahelyet is szerezni,ha esetleg anyagi gondjai vannak.

2019. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

Időpont ma 14:34

Miért lenne vétek így pénzt szerezni? Attól, mert így jut anyagiakhoz, még lehet nagyon jó diplomás szakember.

2019. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 olyan évfolyamtársam volt, aki ekképpen finanszírozta a tanulmányait. Ebből 3 sohasem tudott kikeveredni a könnyű pénzkereset varázsából. Ennek mondjuk 40 éve. Szóval nem új keletű találmány.
2019. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%
utolsó előtti,egyetértek azzal ,amit mondasz. Csak épp az a gond ,amit az utolsó is mond,hogy nagy a valószínűsége ,hogy ebből nem fog tudni kikeveredni,másrészt finoman fogalmazva így tönkre teszi magát,ráadásul ilyen fiatalon...
2019. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Waff ***** válasza:
15 000 fél óra??? Atyaég...
2019. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sikerült végül?
2023. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!