Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szerettek egy...

Fiúk ti mit szerettek egy lányban? Milyen tulajdonságai legyenek (kívül, belül), hogy beleszeressetek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Legyen értelmes (bocsi, kiestél).
2019. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Kivülről legyen szép, csinos, bájos, belsőleg kedves, humoros, és ne legyen okos.
2019. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért ne legyen okos?
2019. jan. 20. 15:28
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
A melleit.. Lehessen vele "szórakozni..", nem kell hogy okos legyen..
2019. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy hátrány ha okos valaki😂
2019. jan. 20. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Külsőre legyen "átlagos" (ne ribi kéne átlagos) Természetes (no smink no haspóló no pucsítás)

Belsőre legyen visszahúzódó fogadjon el, legyen 100%ba hűséges ne töltögesse fel magát a netre ne beszéljen más fiúkkal, legyen megértő kedves, és értékelje ha valaki 100%ba mellette áll. Magyarán a több millióból az a pár darab "kirekesztett" lány a jó. Csak már ők se tudnak ebbe a világba önmaguk lenni. Pedig az átlag csitrik szerintem undorítóak egyenesen.

2019. jan. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
80%
Számomra az ideális lány, egy átlagos lány, külsőben legyen hosszú egyenes barna, arany, szőke színű és legyen vékony, valamint ne legyen sok smink rajta. Belsőben legyen őszinte, visszahúzódó, ha beszélgetünk, akkor tudjon ellazulni, kedves, aranyos, segítőkész, szeressen beszélgetni, viszonozzon egy kapcsolatban, és ne legyen minden hova kiposztolgatós egyén.
2019. jan. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
86%
Szerintem vonzó, ha egy nő okos. Bár meg tudom érteni, hogy a sok bunkó paraszt(nem a földműves) nem kíván a saját nem létező értelme feletti intelligenciával rendelkező lányt. Huh, na erről elég ennyi 😪 Személy szerint én szeretem, ha egy lány határozott személyiség, vicces(értsd van humora, ami nem nagyon elvont), aranyos és intelligens. Na meg persze őszinte velem, az egy nagyon fontos tényező. Külső tulajdonság...hmm...talán az ha nem sminkeli agyon magát. Egy visszafogott smink néha és kész. Jobb szeretem a természetes lányokat. Talán ennyi🤔
2019. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Eddig mindenki azt írta, hogy nem szereti ha sok smink van egy lányon, aztán élőbe meg szinte minden pasi az agyon sminkelt lányokat nézi meg/lányok jönnek be nekik, úgyhogy kérlek őszintén válaszoljatok. Aki tényleg őszintén válaszolt attól bocsánatot kérek.:D

2019. jan. 21. 11:32
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
Figyelj kérdező, azért mert speciál a fszkalapokat látod, és még nem találkoztál egy hozzám hasonló sráccal aki félig sem olyan mint a többi, és egész nap itthon ül egyedül, az nem azt jelenti hogy mindenki olyan. Én se találkoztam, sőt, nem is beszéltem még lánnyal, agyonsminkelt kis csitrivel SEM élőbe, de tudom hogy valahol van nekem való. Mert nem mindenki olyan mint a többség (SZERENCSÉRE)
2019. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!