Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek hangulatingadoz...

Mitől lehetnek hangulatingadozásaim?

Figyelt kérdés
Pár napja elég érdekes hangulatingadozásaim vannak. Teljesen jó kedvem van, egyszer csak egyik pillanatról másikra elkap a sírás, rosszkedv. Általában akkor ha babákról, megfoganásról látok képet, vagy videót. Először a ciklusomra gondoltam, de van még 2 hetem a következőig és csak pár nappal előtte szoktam idegbajos lenni. Semmi rossz nincs az életemben, tartós kapcsolatom van. Igaz nemrég kezdtem el azt érezni, hogy gyereket szeretnék. De ez így jönne elő? Vagy terhes lehetek és azért jön ki így rajtam? Tegnap csináltam egy tesztet, de negatív lett, bár nagyon korai volt szerintem
2019. jan. 20. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínű, hogy az, amit leírtál közre játszik benne.

Sajnos épp, amikor valaki nagyon (görcsösen) akar valamit, épp akkor hiába küzd érte.

Amikor pedig nem várná, akkor válik valóra.

A frusztráció miatt reagálhat így a szervezeted.

2019. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!