Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

A Youtube fiókom magától likeol videókat. Mit tudok tenni?

Elég gyakran hallgatom azokat a zenéket amik a Kedvelt videók mappába kerülnek. Mostanában viszont a youtube magától likeol gagyi japán videókat meg ilyesmiket, gyakran több százat is, ami aztán alig tudok törötlni. Mitől van ez? Mit tudok tenni ellene?

Keress kérdéseket hasonló témában: YouTube

jan. 20. 22:22  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem feltörhettek

# 1/3Időpont jan. 21. 15:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondoltam már én is erre, ezért kétszer is megváltoztattam a jelszavam. De ez már hónapok óta így megy, ha kitörlök 50 videót a kedveltek közül, 2 perc múlva már minimum 15 van a helyén. És csak ilyen 80-100 fős nézettséggel rendelkező videókat likeol, de minden témában, és teljesen más videósoktól.

# 2/3Időpont jan. 22. 21:55 Privát üzenet

Nekem is volt hasonló. Nekem random emberekre feliratkozott. Volt hogy èn voltam a 0. Feliratkozó, ès leiratkozás után -1 lett:):) valahogy elő lehet hozni hogy kikmik fèrnek hozzá/van engedèlye a youtube fiókodhoz. Èn letiltottam mindet. Ha valaminek kell,pl chrome, majd kèr, ès azúttal azt is meglátod melyik szolgtatáshoz van szügsège rá.

Nèzd meg a beállításokat!

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 27. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sehogyse tudom beállítani PCn youtube sötét módot, néztem videókat róla már kínomban és teljesen más menű van nálam, súgót is néztem az se segített, valakinek esetleg ötlet?
Szerintetek full hd + koment videókat gameplay, multiplay, live stream jobban nézik, mint ha csak sima hd lene?
Ismertek olyan youtube oktató videókat/könyveket, amivel megtanulhatok kottát olvasni?
Elakarok kezdeni youtobozni és szeretnék tőletek videó ötleteket milyen videokat látnának szívesen az emberek.16 éves aportos vicces élettel teli srac vagyok. Ötlet?
Meg tudom nézni valahol, hogy egy adott youtube accounton mennyi időt néztem eddig videókat?
Miért tilt le a youtube videókat bizonyos országokból?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!