Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki van Telekom szolgáltatonál...

Ki van Telekom szolgáltatonál és nem előfizetésesen?

Figyelt kérdés
Szoval Telekom szolgaltatonal vagyok es mint feljebb emlitettem kitoroltem az uziket es nem tudom miallt abban az adategyeztetos uzenetben es fontos lenne aki tudja irja meg legysziii!!! Koszii😘(NEM ELOFIZETESESEKNEK VAN ILYEN!)

#sms #Telekom #előfiztéses #péntek estig
2019. jan. 23. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy vagy online a honlapjukon, vagy telefonhívással vagy személyesen a boltban kell egy adategyeztetést csinálnod.
2019. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
2019. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol említetted feljwbb?
2019. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És, van időd.

Első alkalommal, az esedékesség előtt két hónappal küldik a figyelmeztető SMS-t, majd újabbat küldenek egy hónappal előtte.

Nem érdemes jóval korábban megcsinálni.


Amúgy, semmi részletes segítség nincs az üzenetben. Még az sincs, hogy mikor jár le az egyeztetés. Csak sürgetnek, hogy jaj, vigyázz, el ne veszítsd a telefonszámot az adategyeztetés elmaradásával. Megnéztem az online fiókomban, még szépen ráérek.

2019. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!