Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a UPS...

Mi a véleményetek erről a UPS tracking history-ról?

Figyelt kérdés

1ZTW69P86820020819


Hogy ki vette át, hogy hova lett lerakva és hogy amúgy a cél mellesleg napokig Vecsés volt majd lett ami lett. Szerintetek?



2019. jan. 24. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a 18-i Vecsés infó csak azt jelzi, hogy meghatározták a címzett helyét. Mellé van írva "We updated the delivery information for your package."

Nem is életszerű hogy 24 óra Malagából Vecsésen van, hiszen a többi napokon végigvezeti az állomásokat, hogy épp hol jár (Spanyolo. -> Franciao. -> Németo., ma jelenleg itt lehet).

2019. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy kézbesítésre került. Mindenesetre minden egyes nap megnéztem a trackinget és Vecsés volt a végső cél. Egészen addig amíg valamiért ki nem kézbesítették Németországban, amit nem értek. Vagy most valamit rosszul látok?
2019. jan. 24. 17:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Átvette: Fost und Found

A következő helyen hagyva: Iroda


ez is micsoda? egyszerűen nem értem

2019. jan. 24. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazad van, a tetejéig nem görgöttem fel (időrendileg az utolsó esemény egy átvétel, mint kézbesítés vége).

Előbb a UPS-szel venném fel a kapcsolatot, hogy miért így történt a kézbesítés, majd az eladóval is, bemutatni a követést hogy mi történt, hátha újra feladja vagy refundol ha nem boldogulsz az UPS-szel.

2019. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szerintem is kb ennyit lehet tenni, minden esetre ez rettentő fura.. :(
2019. jan. 25. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!