Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manipulálják ezt az oldalt?...

Manipulálják ezt az oldalt? Kb. két hete járok ide, jó ez az oldal. Amit nem értek: a válasz írója 60 %-ban hasznos válaszokat ad. Ez érdekes. Szerintem minimum 80%. Hülyeséget nem szoktam írni. Tökéletes nem vagyok, nem is akarok az lenni.

Figyelt kérdés

Az életben a környezetem szeret, és tudják, hogy majdnem mindenben tudok segíteni. Még a kollégáim is nálam állnak meg először. Végül is ez az elismerés elég nekem és jó érzéssel tölt el.

Csak nem értem, amikor ilyen válaszokat olvasok:

Szunyog ellen lakásba: vár javaslatot: off: előző, te gyöktörzs, nem a babaXDDDDD 86%

a csoki egészséges-e ... válasz: lelkifájdalomra jóXD 90%

Magam részéről továbbra sem fogadom el DDDD... meg egyszerű problémákra : menj orvoshoz válaszokat.

És nem fog érdekelni, hogy itt hány százalékot kapok ... csak elkeserít az emberi butaság és rosszindulatúság.

Én azért mindenkinek szép napot kívánok.


2010. jún. 30. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak barmok akik lepontoznak! nem értem, hogy fáj nekik, ha valaki mond egy jó ötletet? :)
2010. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de....ide rengetegen járnak, és mindenkinek más a meglátása, véleménye.Egy kérdésre érkezhet 1-100 válasz, de elképzelhető, hogy 250 ember pontozza.Akkor ki lehet számolni hány féle értékelést kapsz.Mindamellett vannak olyanok, akik ebben élik ki magukat.

Ha felteszel egy kérdést, pl: A csokisat amit említesz, millió ember millió féle képpen értelmezi.

2010. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat, rendesek vagytok, és igazatok is van, nem kellene ezen agyalnom, hisz annyira különbözőek vagyunk. Csak egyik elvem közé tartozik: olyan sok rossz van a világban, minek ezt tetézni még több rosszal... de mindegy.

Egyébként nagyon-nagyon sok értelmes választ olvastam már itt, és az jóleső érzéssel tölt el.

Egyébként ugyanúgy 60 %-os vagyok :)))))) De most már mosolygok rajta.

További szép napot nektek.

2010. jún. 30. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:

"Hasznos volt számodra ez a válasz?" Ehelyett azt kéne kiírni, hogy "Egyetértesz-e a válaszolóval?" A százalékok ugyanis inkább azt mutatják, hogy az olvasók hány százaléka ért egyet az adott válasszal. Ha nem egyezik a véleményük valakivel, rögtön lepontozzák. Pedig egy válasz igenis lehet hasznos attól, hogy nekem más a véleményem a témáról.

Szerintem fölösleges hülyeség ez a pontozás, csak azt érik el vele, hogy a gyökerek egymás pontozgatásával töltik az idejüket ahelyett, hogy értelmes dolgokat csinálnának. Én nem is szoktam nézni a százalékot, hanem elolvasom a választ, és eldöntöm magamnak, hogy hasznos-e. Pontozgatni se szoktam, senkinek nem lesz jobb vagy rosszabb az élete attól, hogy fel- vagy lepontozom.

2010. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.Én 1.5 éve "járok"ide.Szerintem teljesen fölösleges ezzel a pontozásal foglalkozni.Sokszor előfordul, hogy a 60-40-70% értelmesebb, hasznosabb választ ad, mit aki pl 94%-os.

Elképzelhető, hogy neked is lesz magasabb a %-od, ha már "régi"tag leszel.Minnél több kérdésedet, ill. válaszodat értékelik.

Neked is szép napot.Ezen aztán kár emészteni magadat.

2010. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Totál igazad van! Egyébként is azt szoktam mondani: viszonyítani kell. Egyébként sem ismerjük a részletes körülményeket, hogy "megfeleő" választ adjunk.

Másrészt az emberek különbözősége miatt érdekes a világ. És az nem azt jelenti, hogy egyik vagy másik gondolkodásmód rosszabb lenne. Mert az élet bizonyítja, ez is működik, meg az is :))

2010. jún. 30. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Isten hozott nálam öcsém, ez a való világ...

XD

2010. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
DDDD Francot. Nem ez a cián, hanem az árvízkárosultak, meg a DEVIZA hitel.
2010. jún. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!