Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van velem, mit tegyek,...

Mi van velem, mit tegyek, hogy unalmon, közönyön, apátián kívűl mást is érezzek?

Figyelt kérdés
Tehát...már nem is tudom mióta vagyok így a dolgokkal. Semmi, az égvilágon semmi nem érdekel, nem tud kedvre deríteni. Semmi nem okoz örömet. Unatkozom, folyton. Semmiféle könyv, film, játék nem köt le. Ugyanazt a közönyt érzem, ha barátokkal tervezek bármilyen programot, mint mikor valamit muszájból csinálok. Borzasztó, borzalmas érzés, hogy az egész elcseszett életemet unalommal töltöm. Már egy jó ideje nem voltam boldog. Ha apátián kívűl más is képbe kerül, az csak düh, idegesség, fájdalom vagy rossz közérzet szokott lenni. Csak ez a négy. Könyörgöm valaki mondjon bármi hasznosat, mi legyen? Mit tegyek? Mi történjen most, mert valaminek muszáj történnie!

2019. jan. 24. 19:29
 1/3 csatrad ***** válasza:
Fontos tudni a korod, mivel idoseknel ha mar nem hajtanak a hormonok attol lehet ez. Ha fiatal vagy akkor ez betegseg es orvoshoz kell menned.
2019. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű? A társaságot se igényled? Mióta van ez?
2019. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs meg a kellő mennyiségű motiváció és lényegében, ambíció hiányát látom, ottand! Ez itt a probléma...
2019. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!