Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Horgászkártya fizetése csekkel?

Horgászkártya fizetése csekkel?

Figyelt kérdés

Aki csekkel fizette a horgász kártyáját, az tudna segíteni? Regisztráltam, de utalni nem volt módomban/nem akartam. Azt írták csekken is lehet fizetni, így szereztem előre nyomtatott, a horgászkártyát kiállító cég nevére szóló csekket. Kitöltöttem nevemmel, a horgászkártya számával és befizettem. Valamilyen oknál fogva azonban beszéltem az ügyfélszolgálattal, ott valami olyat emlegettek, hogy el kell menni egy regisztrációs

pontra, és ott a csekket hozzárendelik a regisztrációhoz, úgy nyomtatják ki és azt kell befizetni. Most akkor mi van? Az összes ismerősöm egy mezei, horgászkártyás előrenyomtatott csekkel fizetett, nem rendeltek hozzá semmit. Valaki segítene, hogy most mi van? Azt mondták az ügyfélszolgálaton akkor hogy küldjem el a hivatalos e-mailükre a szkennelt szelvényt, adókártyát, adószámot mindent, és majd a pénzügyeseik így találják meg, mert alapból elveszne. Azért lenne fontos, mert még két hozzátartozómnak kéne befizetni, van is csekkem hozzá (ugyanilyen géppel előre kitöltött), de akkor ez nem jó? A regisztrációs pontok meg nincsenek nyitva rendesen, ha meg igen lehetetlenség kivárni a sort!


Előre is köszönöm a segítséget!



2019. jan. 29. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!