Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alvási paralízis?

Alvási paralízis?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet megelőzni? Már sokszor történt velem, tudom mi is valójában. Ahogyan ma is és tegnap is. Azt esetleg tudjátok miért ólom nehezek a szemeim utána? És az a legrosszabb, hogy egész nap, mintha leütöttek volna. Pedig most váltottam pont arra, hogy rendesen 10 körül alszok es reggel 5-6 körül kelek saját magamtól. Fel is tudok kelni, ma is fel 5kor keltem magamtól persze a bénulás után.. ja, és nemcsak a szemeim nehezek, de egesz nap meg a fejem is zsibbad. Most mikor 8kor csak visszaartam aludni egy-két órára 8:25kor felébredtem persze benulással. Fejfájás csillapított vettem be előtte, hatha enyhít valamit, de ugyanugy előjött. Mit lehet tenni? Menjek el orvoshoz?

Csak olyan válaszoljon kerlek, akinek legalabb annyi fogalma van, hogy mi is az alvasi paralizis.



2019. febr. 2. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna már legalább 10-szer a kérdés...

persze a saját helyén.

2019. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olyan sokszor ? Azt olvastam sokat még nem tudnak erről a "jelenségről". Nekem 2szer volt és borzalmas. Valamilyen orvoshoz el kellene menned, szerintem elsőnek házi dokinak meséld el. Majd gondolom ő tudni fogja,hová menj tovább.
2019. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!