Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » .20éves leszek idén. Nekem...

.20éves leszek idén. Nekem volt egy abortusszom ami 2016Januárában fogant meg. Általában 10én és környékén jött meg mert nem ált még be? Alul tobb minden!

Figyelt kérdés
ecemberben hónap végén jött meg és át csúszott január 1-2ára. Január 22-23án voltam párommal védekezés nélkül, fülledt, meleg fürdőben. És még nem jött meg. Esélyes lehet a terhesség????
2019. febr. 3. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, vegyél tesztet és nézd meg de legjobb lenne ha el mennél orvoshoz.
2019. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mellem fájdogál de az amúgy is szokott.

Együttlét után kimostam. Az sem segitett?

2019. febr. 3. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, sajnos a kimosás nem segít. Ha még nem akartok a pároddal gyereket, miért nem választotok valami védekezési formát? Mert a "még kihúztam időben", vagy a naptáras módszer semmit nem ér!

Használjatok óvszert, vagy írass fel a nőgyógyásszal számodra megfelelő fogamzásgátló tablettát, ugyanis a többszöri abortusz - bár most még csak egyszer volt - azt eredményezheti, hogy mikor mindketten szeretnétek már utódot, többet nem lehet.

Előváladéktól is lehet teherbe esni, mivel abban is előfordul sperma. Orgazmus hatására beérhet petesejt (tehát cikluson kívül), ami szintén megtermékenyülhet - emiatt nem alkalmas a naptár módszer.

Tehát a kérdésedre a válasz az, amit az előttem szóló is írt: Igen, lehetsz terhes. Vegyetek tesztet, de még jobb, ha lát nőgyógyász.

2019. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!