Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem félek? Lent a leírás

Miért nem félek? Lent a leírás

Figyelt kérdés

Nah szal az van hogy egyáltalán nem félek a horror filmektől pl tegnap este 10 kor kezdtük el nézni a spanokkal a túlvilág szülöttét mindenki be volt fosva én meg volt olyan rész mikor halálra röhögtem magam.. de még 1 horror film se volt pedig már láttam jó párat!meg van itt egy gyár féleség ahol én lakom már nagyon rég bezárták nappal ott szogtunk benne csavarogni kialkítottunk ott 1 kis "bunkert" de este senki se mer ott maradni pedig én még ott is aludnák de be vannak fosva.. nah és még1 sztori mondtam nekik valamelyik nap hogy idézzünk szellemet ők nem mertek.. én simán csinálnám..


lehet hogy én vagyok a hülye? f/16


2010. jún. 30. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hivatlanokat láttad?
2010. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 haggyámán ***** válasza:

You are my hero!

Megvédesz a gonosz kis törpéktől, ugye?=S


Amúgy, persze, vannak nem annyira félősek, meg olyanok, akik mindentől félnek. Szerintem kitalálod melyik csoportba tartozol. :)

Én nem szoktam horrorfilmet nézni, nem azért, mert félnék, csak épp nem látom semmi értelmét, hogy másfél órán keresztül valaki hirtelen megjelenik, amikor megfordul az ember, kicsit erőltetettek már.

2010. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, úgylátszik h akkor én is hülye vagyok. :D
2010. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sem félek, csak..

Nem bánom, ha van mögöttük valami elmés sztori is:D

2010. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, röhögtem az összesen... Aztáne gyszer egyedül voltam itthon, néztem, és valamiért nagyon megijedtem, azóta egyedül nem nézek horrort:D Bár a mai napig csak attól félek ami mögött normális sztori van és nem csak a baltás gyilkos mászkál, akit 16 golyoval sem lehet kinyirni. Azokat végig sem birom nézni:D
2010. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :D

Mindenki jajgat, "úristen, mi lesz velünk" én meg röhögök, hogy milyen fejet vág ez, meg az, stb. :)

Egyszer volt, hogy nagyon piros volt a telihold. De nem narancs, emilyen néha-néha szokott lenni, hanem rendes vörös. Haverjaim már reszketnek, úgy mondták nekemis, hogy nézz már fel... Nem is érdekelt. Mentünk hazafele(temetőn át) és mondták, hogy ők át nem mennek, inkább gyalogolna x km-t.

Komolyan, mitől félnek? Felkel a nagypapa, vagy mi? :D

14/L

2010. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok...

15/L

2010. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jó nektek. amúgy én szeretem a horrorfilmeket, de csak addig, amég meg nem nézek egyet, nem láttam még sokat, de utána mindig sokáig tart a hatásuk :)

ezek szerint csak én vagyok ilyen nyámnyila...=D

2010. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is az vagyok ne félj:D
2010. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én igencsak félek minden sz*rtól ezért nem szoktam nézni ilyesmit. Nem lehet hogy akik abszolút nem félnek azok azért mert nem élik bele magukat annyira a filmbe? Lehet nem annyira érzelmes vagy együttérző emberkék. Mert én hiába tudom hogy ez csak egy film csak jó a vágás satöbbi mégsem tudom leküzdeni a félelmet. De azt mondják hogy aki nem fél semmitől az nem bátor hanem hülye. A bátorság az ha le tudod győzni a félelmeid.
2010. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!