Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki meghal!?! (ez egy...

Ha valaki meghal!?! (ez egy "kérdéscsokor")

Figyelt kérdés

Ha valaki meghal, és nem tudják a jelszavát a közösségi oldalakra(MyVip, Iwiw, Facebook, stb.), meg sehová, akkor nem is lehet őt onnan kitörölni?


Ha valaki meghal, és "újraéled", miét érzi úgy, hogy neki az élet ajándék? Elvégre... meghalt, túl volt a halál pillanatán, túl volt azon a ponton, amikor "annyira fáj, hogy belehalt"... És akkor újraéled, ebbe a szaros életbe... és még legalább egyszer át kell "élnie" a halált...


Ha valaki meghal, aki gazdag, és nincs semmilyen rokona, meg semmi, és mondjuk gazdag volt, akkor a cuccai, meg a pénz az állambácsira száll, ha nem végrendelkezett?


Szerintetek aki olyan önző, hogy öngyilkos lesz, úgy, hogy van egy nővére, és szülei, akik szeretik, csak problémái vannak az "élettel", szóval szerintetek akkor, ha annyira önző, hogy öngyilkosságot követ el (mondjuk sikertelenül) akkor megérdemelné, hogy meghaljon?


Közvetlenül az öngyilkossága előtt írt valaki könyvet? "igazi könyvet" / naplót...? mint pl. Márai (persze rajta kívül gondoltam.... esetleg tini?!)


Ha azt vesszük alapul, hogy az emberek tudják hogy a cigitől meghalhatnak, és mégis szívják (ezzel megrövidítve saját életüket) az öngyilkosságnak számít?


Te hány évesen szeretnél meghalni? / Meddig szeretnél élni?


Ha én most öngyilkos leszek, akkor megnézhetem még a válaszokat a kérdéseimre? 16/F


2010. jún. 30. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Ha bemutatják a halotti bizonyítványt, kitörlik a modik a profilját


2. Nem teljesen értem ezt


3. Valószínű


4. Totálisan


5. Biztosan, fel akarják hívni a figyelmet magukra


6. Lassú öngyilkosság, beletörődés a halálba.


7. Sokáig szeretnék élni.


8. Ne legyél öngyilkos :)

2010. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

16 évesen ilyenek foglalkoztatnak?

hát elég béna vagy

2010. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg még mindig normálisabb, mint a mai legtöbb 16 éves kisp.öcs :)
2010. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól mondod, az vagyok, épp ezért semmi értelme, hogy előled szívjam el a levegőt, kedves 22:02 es...
2010. jún. 30. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok és legalább gondolkozik de rosszul... én bármennyire is nem látom értelmét az életemnek vagy bárminek azért nem tudnék öngyilkos lenni márcsak azért sem mert kitudja mi fog még történni... Ha van 1 tárgyad amit igazán nem használsz de nem is zavar hogy van miért válnál meg tőle? Meg ilyenkorban szerintem sokan azért gondolkoznak ilyen kérdéseken mert nem foglalkoznak velük eleget.
2010. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az egészséges hozzáállás az, hogy minél tovább akarjunk élni. Na nem a haláltól való félelem miatt, sokkal inkább, hogy minél több időt tölthessünk el a szeretteinkkel, vagy ami fontos nekünk :)


18/F

2012. máj. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha rohadtul nemérdekel semmi? semmi nem fontos igazán? nem köt semmihez pozitív érzelem? így csak egy szenvedés..
2012. máj. 23. 01:14
 8/8 A kérdező kommentje:
mára eljutottam odáig, hogy az életem inkább egy színdarabnak érzem mint igazinak... semmit nem érzek a családom iránt, se senki iránt igazán... nem értem mi a francért élünk... vagy ha nincs célja, akkor az emberek nagyrésze miért ellenzi az öngyilkosságot. Bár az, hogy még nem tettem meg nyilván azt mutatja, hogy valamennyi "jóérzésem" csak van... - Hát nemtudom... mármint... a szüleim előtt muszáj megjátszanom magam, hogy szeretem őket, és hogy örülök, ha valamit kapok vagy ilyesmi, és ezeket a szabályokat betartom... mármint az ilyen "hangulat-illemet", és ha csak úgy kinyírnám magam, akkor ezt kicsit megtörném...
2012. máj. 23. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!