Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha meg akarok...

Mit tegyek ha meg akarok nézni egy videót a sorozatbaráton de nem játssza le?

Figyelt kérdés
Hiába kattintok rá a videó megtekintése gombra nem indul el.Már sehol nem lehet sorozatokat nézni az interneten?
2019. febr. 10. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Hát akkor olvass helyette egy könyvet
2019. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak olyan sorozatok,amik megjelentek könyvbe is,de amit meg akarok nézni az pont nem
2019. febr. 11. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik böngészővel
2019. febr. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha feltétlen a sorozatbarátról szeretnéd nézni, akkor valóban, talán egy böngészőváltás bejönne.

Vagy megkeresheted az adott sorozatot-filmet, Filmezz(pont)eu oldalon esetleg. <- másképp nem engedi, pedig nem link... :/

Ott is több link van, valamelyik csak működik.

Általában lehet ennek az is az oka, ha a AdBlock plusszod ne van kapcsolva. Ilyenkor kérik, ezt engedélyezd ideiglenesen, és tekerd újra az oldalt. Persze, van, amikor a figyelmeztetés elmarad.

Megkérdezhetem esetleg, melyik filmről-sorozatról van szó?

2019. febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tele van a géped reklámblokkolókkal, az gondot okozhat, mert abból él az oldal. Nekem egy sincs és semmi gondom a sorozatnézéssel, 2012 óta vagyok fent. Majdnem azóta, hogy létrejött, sose volt problémám.
2019. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!