Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem érdekel már semmi?

Miért nem érdekel már semmi?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre magamon hogy már szinte semmi sem érdekel. Nem érdekel, hogy már rossz jegyeket kapok pedig 4-5-ös tanuló voltam. Elkezdtem többet is enni gondolom unatkozástól és a hasam is teljesen kitágult...sajnos 10 kilót fel is szedtem.Régebben mindig edzettem élveztem is az egészet és nagyon motivált voltam. Mostmár alig tudom rá venni magam. Kérlek segítsetek, hogy mitől lehet ez az egész,és hogy hogyan lehetne az életem olyan, mint régen. Előre is köszönöm!

2019. febr. 11. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Depresszió gyanús. Fordulj szakemberhez minél előbb, mielőtt rosszabb lesz, még talán nem késő. Nyugi, nem ciki segítséget kérni, aki szeret téged nem fog ezért elítélni.
2019. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!