Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc idézeted?

Mi a kedvenc idézeted?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2010. júl. 1. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egy jó dolog van a zenében: amikor üt, nem érzel fájdalmat."


"A rock az a dolog, ami mindenkiben benne él, csak meg kell találni magunkban!" (Chester Bennington)


.".A lelked a dallam, a tested a ritmus,

...az elme az rím, ez zenebuddhizmus.."


Mindegy hogy mid van csak az számít hogy mit kezdesz vele!

2010. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
neked??
2010. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lépett már hangyabolyba? A maga számára nem jelent sokat. Csupán egy elhibázott lépés. Mindössze valami puha a lába alatt, amit a következő másodpercben már el is felejt, ahogy halad tovább a maga útján. De a hangyák, azok nem tudják elfelejteni. Az ő számukra egy világ dőlt össze.


Wass Albert

2010. júl. 1. 12:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ!:)
2010. júl. 1. 12:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tanuld meg a szabályokat, hogy tudjad, hogyan lehet áthágni őket."

" Ne átkozd a sötétséget, gyújts világot!"

Mindkettő a Dalai Láma üzeneteiből való

2010. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem öl meg, az erősít!

Inkább mondás mint idézet...

2010. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kislány voltam, mindíg arra vártam, hogy egyszer eljön értem a szőke hercer fehér lovon... De mostmár tudom, hogy az igazi hercegek deszkával járnak.


:D



Bármennyire is erőlködtem, hogy ne gondoljak rá, nem azért küzdöttem, hogy elfelejtsem. Éppen hogy attól féltem - éjszakánként, amikor a hosszú álmatlanságból eredő kimerültség lerombolta az önvédelemre emelt falakat -, hogy elfelejtem, hogy a múlt kicsúszik a kezem közül. Hogy az agyam szita, és egy napon nem fogom tudni visszaidézni pontosan a szeme színét, a bőrének hűvös érintését, vagy a hajának a pontos árnyalatát. Azt nem engedhetem meg magamnak, hogy gondoljak rájuk, de elfelejtenem nem szabad őket.

Mert volt valami, amiben muszáj hinnem ahhoz, hogy tovább tudjak élni - tudnom kellett, hogy létezik valahol. Ez minden. Minden mást el tudok viselni. Feltéve, hogy ő létezik.

2010. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 1. 12:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy megtanuld: nem szerethet téged mindenki.

Lehetsz te a világ legfantasztikusabb szilvája, érett..., zamatos..., kívánatosan édes, és kínálhatod magad mindenkinek, de ne feledd: lesznek emberek akik, nem szeretik a szilvát. Meg kell értened: hogy te vagy a világ legfantasztikusabb szilvája, és valaki akit kedvelsz nem szereti a szilvát, megvan rá a lehetőséged, hogy banán legyél. De tudd ha azt választod, hogy banán leszel, csak középszerű banán leszel. De mindig lehetsz a legjobb szilva. Vedd észre, hogyha azt választod, hogy középszerű banán leszel, lesznek emberek akik nem szeretik a banánt. Töltheted életed további részét azzal, hogy igyekszel jobb banán lenni, ami lehetetlen hisz te szilva vagy, de megpróbálkozhatsz megint a legjobb szilva lenni... :)


Ritkán jutok oda, ahová menni akartam, de mégis mindig oda érkezem, ahol lennem kell.

2010. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerülne palackoznunk a balszerencsédet, valóságos tömegpusztító fegyverre tennénk szert!

:D

A nyertes tudja, mi lesz a következő lépése, ha veszít, ám nem beszél erről; a vesztesnek fogalma sincs, mit tesz majd, ha veszít, de sokat fecseg arról, mi lesz majd, ha nyer.

2010. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!