Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Suliban mevertem...

Mit tehetek? Suliban mevertem egy gyereket. (többi lent)

Figyelt kérdés
Szval, 16 éves fiú vagyok, 5 éve bokszolok, ezért van egy fizikumom. Iskola udvaron, délután egy haverommal dumáltunk, mire odajött egy csapat 14-16 év körüli banda, és elkezdtek beszólogatni,anyázni, stb. Szóltam neki, szószerint idézve:"tedd magad üresbe, vagy kinyírlak". Nem hagyták abba, majd az egyik szidalmazta a családom, és taglalta, hogy szexuálisan hogyan közeledne húgom felé. Erre elpattant az agyam, és izom orrba vertem, egy másikat meg állba. Betört az orra, a másiknak semmi komoly baja nem lett. Az igazgatónál, azt állították, hogy random nekik mentem, mist fegyelmi van ellenem. Mit tehetek?
2019. febr. 12. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy ők kezdték!
2019. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel.Menj be velük a suliba és beszéljétek meg egy tanárral.
2019. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ZoltanAnglia ***** válasza:
Csak ugy siman, minden elozmeny nelkul anyaztak?? Azzert ez igy egy kicsit gyanus nekem, hogy nem mondasz mindent el.
2019. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csatrad ***** válasza:
semmit nem tehetsz. gyenge volt az akratod. minnel erosebb vagy annal nagyobb felelosseg harul rad, hogy ne okozz ezzel az erovel kart. elbuktal, igyekezz jobban legkozelebb. Gondolj bele ha pisztoly van nalad, vagy naluk. Ez csak rosszabb lesz, tanulj belole.
2019. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csatrad ***** válasza:
a szo elszal, a seb begyogyul, a fegyelmi orokre ottfog ektelenkedni
2019. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!